سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه

شرکت بیمه البرز با هدف اولیه ارائه خدمات بیمه ای مطلوب و با کیفیت به هموطنان و ایجاد تنوع در بازار بیمه و کسب رضایت بیمه گذراران در تاریخ 28 تیرماه 1338 توسط بخش خصوصی تاسیس و در مدت زمان کوتاهی توانست اعتماد بسیاری از صاحبان سرمایه و کالا را به خود جلب نماید.

پس از پیروزی شکوهند انقلاب اسلامی بیمه البرز به دلیل عملکرد موفق با همان نام به فعالیت خود ادامه داد. رشته‌هاي‌ فعاليت‌ بيمه‌اي‌ شركت‌ عبارتست‌ از بيمه‌ آتش سوزي‌ ، باربري ‌، اتومبيل(بدنه‌، شخص‌ ثالث‌ ، حوادث‌ ، مازاد مالي‌ و مازاد جاني‌ مسئوليت‌ مدني) ، عمر ،حوادث‌ (اشخاص) و مهندسي‌ مخصوص‌.

 شرکت بیمه البرز هم اکنون  با  49 شعبه ، 1404 نماينده فعال ، 286 كارگزار حقيقي و حقوقي و بیش از 1300 نفرنيروي انساني در سرتاسر کشور آماده ارائه خدمات بیمه ای به هموطنان است.

این شرکت در سال 1383 موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001-2000  در سیستم مدیریت کیفیت شده است . این شرکت در سال 1383 ، 84، 85 توانست در میان بانک ها و بیمه ها رتبه اول را به لحاظ تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت مشتری بدست آورد و در سال های 1386 . 1387 نیز علاوه بر گروه بانک ها و بیمه ها در میان تمام دستگاه های اجرایی در طرح سنجش میزان رضایتمندی مراجعان از نحوه ارائه خدمات دستگاه های عمومی و دولتی رتبه اول را به خود اختصاص داد.همچنين در سال 1388 بيمه البرز موفق به تمديد گواهینامه ISO 9001-2008  در سیستم مدیریت کیفیت شد.

کسب مقام اول در کاربرد فناوری اطلاعات (IT) ، شفافیت گزارشگیری مالی و حضور و کارایی در بازار سرمایه در میان شرکت های بیمه دولتی و خصوصی در سال های 1385 و 1386 و کسب عنوان برترین بیمه کشور در سال 1387 در رتبه بندی شرکت های بیمه که از سوی بیمه مرکزی انجام شد ، نیز از افتخارات دیگر شرکت بیمه البرز است .همچنین بیمه البرز در سال 1388 توانست به دلیل مشتری مداری گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را از وزارت بازرگانی دریافت نماید.

 سرمایه ، ذخایر و اندوخته کافی ، بدنه کارشناسی متخصص و حرفه ای ، سرعت در ارزیابی و پرداخت خسارت از شاخص های توانگری و وجود مشتریان وفادار و قدیمی ، ارتباطات گسترده با بازار جهانی بیمه ، مدیریت علمی و پاسخگو و نسبت های مالی بسیار خوب از شاخص های ماندگاری این شرکت به حساب می آید .

بیمه البرز در سال 1388 به عنوان اولین شرکت بیمه دولتی در بورس پذیرفته شد و سهام آن با استقبال بی نظیر سرمایه گذاران و فعالان بورس همراه شدو 80 درصد سهام آن واگذار شد و بدین ترتیب از یک شرکت بیمه دولتی به شرکت بیمه خصوصی تغییر مالکیت داد.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی