سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


عرضه نرم افزاری با عنوان "خط بان" امکان استخراج داده‌های مورد نیاز در حوزه خدمات حمل و نقل عمومی (اتوبوسرانی) را در کشور فراهم کرده است.

به گزارش ایسنا،
 مجتبی پیرایش، مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان عرضه کننده این نرم افزار با اشاره به عرضه این نرم افزار برای تحلیل و مدیریت بهره‌بردای ناوگان با عنوان "خط بان"، گفت: این نرم افزار بیشتر جنبه تحلیل و استخراج داده‌های نهان سیستم را دارد.

وی ادامه داد: محاسبه یارانه بر اساس پیمایش و عملکرد اتوبوس یکی از ماموریت‌های این سامانه است، علاوه بر آن در این محصول استخراج میزان تقاضای سفر برای هر ایستگاه بر اساس کارت بلیط ثبت شده، انجام می‌شود. پس در این صورت می‌توان آمار درستی از تقاضای سفر در هر ایستگاه داشته باشیم.

 پیرایش همچنین افزود: با این اطلاعات می‌توان طراحی شبکه اتوبوسرانی درون شهری را انجام داد. در حال حاضر این شبکه قدیمی و تجربی است. پس از فاز طراحی می توان به تعداد دستگاه‌های اتوبوس برای خطوط مختلف دست پیدا کرد. بر اساس پارامترهای گوناگون می‌توان به این تعداد دست یافت. به عنوان مثال در نمونه آزمایشی، یک خط که دارای 13 دستگاه بود با این محصول تعداد اتوبوس‌ها به 9 کاهش یافت. بنابراین با حذف 4 اتوبوس از هزینه‌های اضافی جلوگیری شد.

بر اساس اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، به گفته وی، در این اپلیکیشن اتوبوسران اصلی و همچنین اتوبوسران کمکی با استفاده از شماره تلفن همراه خود می‌توانند وارد اپلیکیشن شوند و عملکرد، تخلفات و جرایم ثبت شده پرونده مالی و تراکنش های مالی ثبت شده برای خودرو را مشاهده کنند.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی