سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


مدیرکل روابط عمومی "هما" از برنامه‌ریزی پروازی فوق العاده از سوی این شرکت هواپیمایی به پایتخت بلاروس برای انتقال ایرانیان و دانشجویان شاغل به تحصیل در این کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا حسین جهانی در این باره اظهار کرد: در پی شیوع بیماری کووید ۱۹ در جهان و تقاضای شماری از هموطنان مقیم از جمله ایرانیان و دانشجویان شاغل به تحصیل در کشور بلاروس، مجوز انجام پرواز فوق‌العاده برای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" برای انتقال ایرانیان و دانشجویان شاغل به تحصیل در این کشور صادر شده است.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، این پرواز در روز بیستم تیر ماه (۱۰ جولای) سال جاری انجام خواهد شد. پرواز رفت تهران به مینسک در ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بامداد از تهران به مقصد مینسک انجام می‌شود و بازگشت این پرواز در همان روز در ساعت ۱۰ و ۵۰ دقیقه به وقت محلی از مسینک به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) انجام خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران ایر اظهار کرد هموطنان مقیم کشور بلاروس برای خرید بلیت این پروازها می‌توانند به سایت http:ebooking.iranair.com مراجعه یا با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ تماس بگیرند.

گفتنی است؛ از ابتدای انتشار ویروس کووید ۱۹، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به دنبال دریافت مجوز پرواز، پروازهای فوق‌العاده‌ای بسیاری برای انتقال هموطنان مقیم به کشور انجام داده است.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی