سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


ایسنا/تهران
مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی گفت: فضای مجازی یک فرصت بسیار مناسب برای انتقال فرهنگ کار به جامعه است.

‌احمد بیگی پیش از ظهر سه شنبه 17 تیرماه در حاشیه حضور در مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران شهید ملاآقایی و خانه فرهنگ کار شهرستان قرچک گفت: در خصوص فرهنگ کار هیچ وقت کلی گو نکرده ایم و در کشور فرهنگ کار به خوبی شکل نگرفته است.
وی ادامه داد: در خصوص فرهنگ کار کشور، زود قضاوت نکنیم و در خصوص تاریخ فرهنگ کشور مطالعه داشته باشیم، فرهنگ کار دچار مشکلاتی است که باید با تمام توان برطرف شود.
مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افزود: عدم وجود فرهنگ کار در کشور ضرر هایی را وارد می کند. در این راستا باید ماهانه جلساتی را در خصوص فرهنگ کار با اصناف و اقشار جامعه و صنوف دیگر داشته باشیم.
بیگی خاطرنشان کرد: در کتب درسی در خصوص فرهنگ کار چیزی نیامده است‌، همیشه نباید دنبال قهرمان باشیم. هیچ وقت در کتب درسی از کارگران اسمی برده نشده است و هنوز نتوانسته‌ایم فرهنگ کار را به خوبی به جامعه انتقال بدهیم.
وی اظهار کرد: فرهنگ کار با خیلی دیگر از فرهنگ های دیگر در ارتباط است‌، فضای مجازی یک فرصت بسیار مناسب برای انتقال فرهنگ کار به جامعه می باشد.
مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: خیلی از افراد را رسانه ها قهرمان کردند، بیاییم فرهنگ کار و زحمات کارگران را در رسانه ها و فضای مجازی قهرمان کنیم‌، چرا نباید کارگران قهرمان زندگی ما باشند.
بیگی یادآور شد: فرهنگ کار نباید با فرهنگ کار آفرینی اشتباه گرفته شود، فرهنگ کار خیلی مهم تر است چون فرهنگ کار با حفظ و دوام شغل سر و کار دارد و صدا و سیما برای فرهنگ کار به صورت جدی و جهادی پای کار بیاید.
‌خانه فرهنگ کار شهرستان قرچک با حضور مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.
انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی