سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


وزیر کشتیرانی هند اعلام کرد که کشورش با توسعه بندر چابهار در ایران، چین و اروپا را دور زده و هزینه لجستیکی صادرات کانتینری به کشورهای مشترک المنافع را به میزان ۲۰ درصد کاهش می دهد.

به گزارش ایسنا، منسوک لال مانداویا، وزیر کشتیرانی هند به خبرگزاری PTI هند گفت: تاکنون دسترسی به کشورهای مشترک المنافع از طریق چین یا اروپا امکان پذیر بود.

بندر چابهار که در استان سیستان و بلوچستان در سواحل جنوبی ایران قرار دارد، به راحتی از ساحل غربی هند قابل دسترس است و به این کشور اجازه می دهد پاکستان را دور بزند.

وزیر کشتیرانی هند گفت: در یک تحول استراتژیک، بارگیری و تخلیه محموله در بندر چابهار آغاز شده است. هزینه لجستیک حمل و نقل کانتینری به کشورهای مشترک المنافع با استفاده از بندر چابهار ۲۰ درصد کاهش پیدا خواهد کرد. اگر ما می خواستیم به این کشورها صادرات داشته باشیم تنها از طریق اروپا یا چین میسر بود و راه ارتباطی دیگری وجود نداشت. اکنون ما بندر چابهار را توسعه داده ایم و ارتباط مستقیمی با این کشورها از طریق افغانستان وجود دارد.

وی در ادامه افزود: حمل و نقل محموله ها از هفته گذشته در بندر چابهار آغاز شده و این موضوع برای هند اهمیت زیادی دارد و استراتژیک است.

کشورهای مشترک المنافع شامل ارمنستان، جمهوری آذربایجان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، روسیه و ازبکستان هستند.

به گفته این مقام هندی، تراتزیت محموله های صادراتی از طریق افغانستان از بندر چابهار در فوریه سال ۲۰۱۹ آغاز شد و اکنون روند صعودی مطلوبی را نشان می دهد.

هند، ایران و افغانستان از رشد پایدار فعالیتهای شرکت ایندیا پورتس گلوبال از زمان به دست گرفتن فعالیتهای  بندر شهید بهشتی چابهار در دسامبر سال ۲۰۱۸، استقبال کرده اند. بندر چابهار دروازه ای به سوی فرصت‌های تجارت این سه کشور در آسیای مرکزی شمرده می شود.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی