سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


طبق اعلام وزارت خزانه داری آمریکا، کسری بودجه آمریکا در یکی از بالاترین سطوح سال های اخیر قرار دارد.

به گزارش ایسنا، وزارت خزانه داری آمریکا در گزارشی اعلام کرد که که کسری بودجه دولت در ماه دسامبر به رقم ۱۳.۳ میلیارد دلار رسیده استکه این رقم در مقایسه با ماه قبل حدود ۰.۲ میلیارد دلار کمتر است. طی این مدت دولت ۳۳۶ میلیارد دلار درآمد و حدود ۳۴۹ میلیارد دلار مخارج داشته است. میزان مخارج دولتی در ماه دسامبر نسبت به مدت مشابه سال قبل هفت درصد رشد داشته که نشان می دهد دولت احتمالا به دنبال تقویت رشد اقتصادی پس از رسیدن به سطح کمتر از دو درصد بوده است.

دفتر بودجه کنگره آمریکا پیش بینی کرده است که کسری بودجه سالانه آمریکا در بازه زمانی ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۹ به طور متوسط به ۱.۲ تریلیون دلار افزایش پیدا کند که معادل ۴.۴ تا ۴.۸ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور خواهد بود.

انتظار می‌رود کسری بودجه دولت فدرال برای سال ۲۰۱۹ از یک تریلون دلار نیز عبور کرده باشد. در ابتدای روی کار آمدن دولت ترامپ روند کسری بودجه نزولی بود به گونه ای که از ۹۸۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۶ به ۶۶۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ کاهش یافت اما به دنبال تصویب لایحه کاهش مالیاتی که روی درآمدهای دولت تاثیر محسوسی داشته و هم چنین جنگ تجاری با چین که اکنون در آستانه ورود به هجدهمین ماه خود است، کسری بودجه دولت وارد یک مدار کاملا صعودی شده است.

پیتر پترسون، مدیر موسسه "میشل پترسون" گفت: این که کسری بودجه ما به زودی به یک تریلیون دلار در سال افزایش خواهد یافت، به قدر کافی خبر بدی هست اما بد تر از آن، این است که به نظر می رسد کسری بودجه در آینده نیز کماکان به طرز توقف ناپذیری افزایش خواهد یافت.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی