سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


ایسنا/کردستان
رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان گفت: مسوولین هیات‌ها موظف هستند از ورزشکاران مستعد و با استعداد در رشته های مختلف به صورت جدی حمایت کنند تا بتوانند در عرصه‌های مختلف ورزشی به قهرمانی دست یابند و بدرخشند.

محمدرضا مظلومی صبح امروز(٢٤دی) در مجمع عمومی سالانه هیات نابینایان و کم بینایان کردستان اظهار کرد: هیات‌ها و مسئولین مربوطه باید در کنار ورزش همگانی، ورزش قهرمانی را نیز مورد توجه قرار دهند و از میان آنها افراد صاحب استعداد را انتخاب و آنها را برای قهرمانی پرورش دهند.

مظلومی عنوان کرد: با وجود همه مشکلات و محدودیت‌ها استان کردستان یکی از استان‌های فعال در حوزه ورزشی است و لازم است که ورزشکاران نیز با مدال‌آوری‌ها و قهرمانی‌های خود سبب دلگرمی مربیان خود و مسئولین در این حوزه شوند.

وی افزود: هیات ورزش نابینایان و کم‌بینایان استان لازم است با برنامه‌ریزی‌های هدفمند خود را برای بازی‌های آسیایی ٢٠٢٢ چین آماده کنند.

محمدرضا مظلومی ادامه داد: مجامع، هیات‌ها و فدراسیون همه باید با همکاری و تلاش هم بتوانند در ورزش‌های قهرمانی افتخارآفرین باشند.

وی عنوان کرد: با گذشت ٤٠ سال از انقلاب اسلامی هنوز هم این حوزه با کمبودها و مشکلاتی مواجه است که باید با تعامل و همکاری یکدیگر از کمترین امکانات بیشترین بهره‌وری لازم را داشته باشیم.

رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور تاکید کرد: استان کردستان در رشته های گلبال، شطرنج، پاورلیفتینگ و پرس سینه در بخش آقایان و خانم ها بین ورزشکاران نابینا و کم‌بینا صاحب استعدادهای درخشانی است که می‌تواند تعدادی از این ورزشکاران را به عنوان نماینده برای بازی‌های آسیایی ٢٠٢١ و ٢٠٢٢ پرورش دهد.

مظلومی تصریح کرد: کردستان می‌تواند با سرمایه‌گذاری بر ورزشکاران جوان و نوجوان در آینده در مسابقات ملی و بین‌المللی حرفی برای گفتن داشته‌باشند.

وی یادآور شد: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی نیز بین اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان و هیات نابینایان و کم‌بینایان استان برقرار شده است که همین امر زمینه‌ساز موفقیت ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی است.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان کردستان
عملکرد ورزشکاران را مطلوب دانست و گفت: با توجه به فعال بودن ١٥٣ ورزشکار خوشبختانه فعالیت هیات نابینایان و کم‌بینایان کردستان مطلوب و عملکرد مثبتی داشته‌است.

حامد جولایی با اشاره به ظرفیت استان در رشته‌های وزنه‌برداری و شنا عنوان کرد: با حمایت قرار دادن ورزشکاران نابینا و کم بینای کردستانی در رشته‌های وزنه‌برداری و شنا، ورزشکاران می‌توانند در این دو حوزه ورزشی افتخارآفرین باشند.

در ادامه هوشیار شریعتی رئیس هیات نابینایان و کم‌بینایان کردستان
با اشاره به فعالیت‌های انجام گرفته در حوزه ورزش نابینایان و کم‌بینایان اظهار کرد: سال گذشته با جذب ١٢ ورزشکار پنج مسابقه استانی گلبال و دو میدانی برگزار کرده‌است.

به گفته هوشیار شریعتی در سال گذشته چهار اردو برای بانوان و آقایان ترتیب داده شده‌بود که خوشبختانه سهم استان کردستان از این مسابقات کسب شش مدال طلا بوده‌است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مجموع درآمد سالانه این هیات برابر با یک میلیارد و ۶۴۱ میلیون ریال بوده است.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی