سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر از نفوذ بیماری "لکه سفید" به برخی از مزارع پرورش میگوی سطح استان خبر داد.

مرتضی بحرانی در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه بوشهر عنوان کرد: بیماری لکه سفید در اواسط ماه جاری سایت های در پرورش میگوی استان مشاهده شده است و بعضی از سایت های پرورشی درگیر این بیماری شده اند.
وی افزود: در حال حاضر برداشت سریع میگو را در دستور کار داریم، و با توجه به اینکه خیلی از مزارع و استخرهای پرورشی به وزن بازاری رسیده اند برداشت سریع در حال انجام است.
مدیرکل دامپزشکی بوشهر تاکید کرد: ممکن است در صورت عدم رعایت شرایط امنیت زیستی و قرنطینه ای پیشرفت بیماری لکه سفید به سایر سایت ها نیز نفوذ کند.
بحرانی با اشاره به لزوم رعایت شرایط امنیتی گفت: در خصوص حمل و نقل و ماشین هایی که توسط آن برداشت صورت می گیرد، در حوزه حمل و نقل و ترافیک نقلیه ای و انسانی، و همچنین رعایت ضوابط و شرایط ابلاغی در خصوص سایت ها مورد تاکید است.
این مسئول خاطرنشان کرد: امنیت زیستی به معنای رعایت ضوابط و اصول بهداشتی است و در صورت رعایت موارد توصیه شده مربوط به امنیت زیستی می توانیم به سلامت از این شرایط عبور نموده و سایر سایت ها درگیر نشود.
پرورش در کنار ویروس
مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر تصریح کرد: در حال حاضر عملیات برداشت همراه با رعایت بحث های امنیت زیستی و شرایط بهداشتی در حال انجام است که امیدواریم این دوره به سلامت پشت سر گذاشته شود.
وی یادآور شد: یکی از اصول مهم مورد توجه در دنیا، پرورش در کنار بیماری یا ویروس است که الان در دستور کار قرار گرفته و دنبال می شود.
به گزارش ایسنا، بیماری لکه سفید میگو یک بیماری پایه در صنعت پرورش میگو است که از حدود دو دهه پیش وارد مزارع پرورشی میگو شده و هرساله تولیدکنندگان این محصول را با زیان های سنگینی روبرو می کند. سازمان دامپزشکی بیماری در کنار تولید را طبیعی می‌داند و رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی و امنیت زیستی از سوی پرورش‌دهنگان را عامل افزایش خسارت به محصول میگو اعلام می‌کند.
انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی