سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


بورس تهران روز اول هفته را با رشد و رکوردشکنی آغاز کرد؛ به طوری که نماگر اصلی این بازار به مرز کانال ۲۷۰ هزار واحدی رسید و تقاضا امروز در بسیاری از سهم‌ها از عرضه پیشی گرفت.

به گزارش ایسنا، امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۳۸۵۸ واحد رشد کرد و به رقم ۲۶۹ هزار و ۹۸۶ واحدی رسید. بدین ترتیب این شاخص با نزدیک شدن به مرز کانال ۲۷۰ هزار واحدی رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

شاخص کل هم وزن نیز با ۱۷۶۵ واحد رشد تا رقم ۷۳ هزار و ۸۹۰ بالا رفت، علاوه بر این شاخص بازار اول با ۲۶۳۷ واحد رشد رقم ۱۹۶ هزار و ۵۰ واحدی را پشت سر گذاشت. شاخص بازار دوم نیز با ۸۵۸۹ واحد افزایش رقم ۵۴۹ هزار و ۹۹۵ را تجربه کرد.

بعد از بورس‌ها که گروه محصولات شیمیایی یا خودرو در صدر ارزش معاملات قرار گرفتند، امروز گروه بانک‌ها با حجم معاملات ۲.۴ میلیارد سهم و اوراق مالی به ارزش ۱۶۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بالاترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.

پس از این، گروه خودرویی‌ها با حجم معاملات ۵۸۱ میلیون سهم و اوراق مالی با ارزش ۱۳۸ میلیارد تومان را تجربه کردند.

گروه محصولات شیمیایی، فلزات اسامی و سرمایه‌ گذاری‌ها پس از گروه‌های یاد شده دارای بیشترین ارزش معاملات بودند.

پالایش نفت اصفهان، مخابرات ایران و پالایش نفت تهران هر کدام به ترتیب ۲۶۴، ۲۴۳ و ۲۰۱ واحد تاثیر افزایشی روی شاخص‌های بازار داشتند اما در طرف مقابل فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و فولاد خوزستان به ترتیب ۱۰۹، ۷۸ و ۶۰ واحد تاثیر کاهنده روی شاخص‌ها داشتند.

در مجموع رشد قیمت اغلب سهم‌ها در گروه‌های مختلف سبب شد که امروز فعالان بازار شاهد رشد شاخص‌های بازار شوند؛ به طوری که مقداری تقاضا بر عرضه امروز رشد پیدا کرده بود و در برخی از سهم‌ها شاهد صف‌های خرید بودیم.

ارزش معاملات بورس تهران به رقم ۱۴۰۹ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن بیش از پنج میلیارد سهم و اوراق مالی بود. تعداد معاملات این بازار نیز به عدد ۴۰۷ هزار و ۳۹۷ رسید.

در بورس تهران تعداد نمادهای مثبت به ۲۹۳ و تعداد نمادهای منفی به رقم ۸۲ رسید. همچنین در فرابورس ایران تعداد نمادهای مثبت عدد ۱۳۲ و تعداد نمادهای منفی به رقم ۳۹ رسید.

آیفکس نیز ۱۰.۱۴ واحد رشد کرد و به عدد ۳۵۸۹ رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران رقم ۹۲۳ میلیارد تومان را تجربه کرد و حجم معاملات این بازار به رقم ۱.۶ میلیارد سهم و اوراق مالی رسید.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی