سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


معاون امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: بحث رسمی شدن بازارچه‌های مرزی استان به هیئت دولت رفته و امیدواریم به تصویب برسد.

به گزارش ایسنا، هدایت حاتمی در نشست مشترک فرمانداران مرزی و مدیران کل حوزه اقتصادی استان با سرکنسول ایران در اربیل عراق با اشاره به موقعیت ویژه استان کرمانشاه و داشتن مرز با دو بخش عربی و کُردی عراق، گفت: این فرصت بسیار مغتنمی برای توسعه تجارت مرزی استان است، اما هنوز نتوانسته‌ایم از تمام ظرفیت‌های مرزی استان استفاده مطلوب داشته باشیم.

 وی استان کرمانشاه را مهمترین محور صادراتی با عراق ذکر کرد و افزود: در خصوص صادرات ما به عراق دو مسئله وجود دارد. یکی اینکه بازار عراق تنها به کالاهای ایرانی متکی نیست و ما رقیبان جدی در بازار عراق داریم که باید با برنامه ریزی و نیاز سنجی دقیق در بازار عراق جایگاه خودمان را در آنجا محکم کنیم.

وی ادامه داد: دوم اینکه ما باید بازار عراق را دو  طرفه کنیم، یعنی همانگونه که صادر داریم برخی از کالاهای مورد نیازمان را هم از طریق عراق وارد کنیم تا بتوانیم به یک در هم تنیدگی اقتصادی برسیم و نیاز متقابل به وجود بیاید.
 معاون استاندار کرمانشاه تسهیل امور مرزی از جانب عراق را یکی از عواملی ذکر کرد که می‌تواند بر رونق تولید و صادرات کشورمان تاثیر مثبت بگذارد.


حاتمی اظهار کرد: بحث رسمی شدن بازارچه‌های مرزی استان به هیئت دولت رفته و امیدواریم به تصویب برسد. از کنسول ایران در اربیل هم انتظار داریم با توجه به توانمندی‌ها و پتانسیل‌های استان کرمانشاه، تمام توان خود را در خصوص رفع موانع و تسهیل در تجارت مرزی استان بکار بگیرند.

 معاون استاندار کرمانشاه گفت:  آمادگی  داریم تمام مشکلات داخلی مرزها و بازارچه‌های استان را در سریعترین زمان ممکن حل کنیم و همین انتظار را هم از دولت عراق در خصوص مرزها و بازارچه‌ها داریم.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی