سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: هزینه های تولید در شرایط فعلی اقتصادی تا 70 درصد افزایش داشته و این امر قدرت رقابت را کاهش می دهد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، محمود سیجانی عصر امروز در همایش تجلیل از صنعت گران و کارآفرینان استان قم در اتاق بازرگانی عنوان کرد: امروز تولیدکنندگان و صنعتگران تشنه همراهی و حمایت های بیشتر هستند.

وی اظهار کرد: یکی از رویکردهای مهم در حوزه اقتصادی، احیای واحدهای راکد و حفظ ظرفیت های اشتغال و تولید است.

سیجانی بیان کرد: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بسیاری از دغدغه و مشکلات مورد ارزیابی قرار می گیرد تا بتوان گامی در احیای واحدهای راکد و حفظ ظرفیت ها برداشت.

وی خاطرنشان کرد: امروز 10 پروژه با اشتغال 340 نفر در قم افتتاح شد و بنا داریم با توسعه 105 واحد تولیدی فعال بیش از 2 هزار نفر اشتغال ایجاد کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم اظهار کرد: تولیدکنندگان با مشکلاتی چون نقدینگی و گرانی مواد اولیه و هزینه های تولید روبرو هستند و باید با نگاهی ملی به رفع موانع پرداخت.

وی گفت:یکی دیگر از برنامه های مهم، اتمام 70 طرح تولیدی نیمه‌تمام بالای 60 درصد و ایجاد بیش از 800 فرصت شغلی است که با اعتبار 240 میلیارد تومان در حال پیگیری است.

سیجانی عنوان کرد: کارگروه تسهیل با 7 راهبرد و 27 برنامه در سال رونق تولید تدوین شد و در این کارگروه‌ها به طور جدی در جهت رفع مشکلات تولید حرکت می‌کنیم.

وی بیان کرد: به تازگی ژئوفیزیک هوایی در استان قم، انجام و ذخایر آهن، طلا و مس در قم شناسایی شده که یک ظرفیت مهم اقتصادی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خاطرنشان کرد: در حال رایزنی جهت توسعه بازارهای صادراتی به عراق و افغانستان و پاکستان هستیم و به ویژه برای بخش تولید کفش برنامه های راهبردی داریم.

وی گفت:تحریم با همه آثار منفی، فرصت هایی را در فروش کالاهای داخلی فراهم آورده است به ویژه در فروش قطعه خودرو و لوازم خانگی می توانیم نهضت داخلی سازی را توسعه بخشیم.
انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی