سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: رونق صادرات با مبادلات پایاپای با کشورهای همسایه در حال پیگیری است.

به گزارش ایسنا، احمد امیرآبادی فراهانی عصر امروز در همایش تجلیل از صنعت گران و کارآفرینان استان قم در اتاق بازرگانی عنوان کرد: یکی از دغدغه‌های جدی تولیدکنندگان، مالیات بر ارزش افزوده است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس افزود: بسیاری از نگرانی و انتقاداتی که تولیدکنندگان از قانون مالیات بر ارزش‌افزوده دارند منطقی و بجاست؛ طرح جدیدی در دست بررسی در مجلس شورای اسلامی است تا وضعیت مالیات بر ارزش‌افزوده به نفع تولیدکنندگان تغییر کند؛ با این طرح، مالیات بر ارزش افزوده از زنجیره تولید حذف شده و از توزیع‌کنندگان دریافت می شود.

وی گفت: در مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا و رونق تولید یک بخشنامه ۲۰ ماده‌ای در کمیسیون اقتصادی مجلس در حال بررسی است.

نماینده مردم قم در مجلس بیان کرد: صادرات یکی دیگر از بحث‌های مهم است، در خصوص صادرات گاز، تفاهم‌نامه‌ای مشترک بین اتاق بازرگانی ایران و پاکستان منعقد شده است تا وضعیت فعلی بهبود یابد.

وی اظهار کرد: همچنین تصمیم گرفته شد به جای صادرات گاز، آن را با قیمت یک سوم به تولیدکنندگان بدهیم و محصول نهایی را صادر کنیم زیرا ما در نفت و گاز تحریم هستیم ولی در صادرات فرآورده ها محدودیتی نداریم.

امیرآبادی گفت: در جهت اتصال لوله گاز به شهرک‌های صنعتی استان قم ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که در این باره تعاملاتی صورت گرفت.

وی بیان کرد: رونق صادرات با مبادلات پایاپای با کشورهای همسایه، همچنین پاکستان که ظرفیت خوبی برای صادرات به شمار می‌رود، در حال پیگیری است.

وی افزود: باید در تولید و صادرات محصولاتی چون کفش اقدام شود و به جای محصولات پلیمری که در تحریم هستیم صادرات صنعتی مانند کفش را توسعه دهیم.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس بیان کرد: در صورتی‌ که مشکلات واحدهای صنعتی در داخل استان رفع نشود از طریق مجلس و دولت اقدام خواهیم کرد؛ متاسفانه تولیدکنندگان به دلیل وضعیت بانکی و مالیاتی حاضر نیستند درآمد واقعی خود را اعلام کنند که مشکلاتی را ایجاد می کند.

امیرآبادی عنوان کرد: به زودی در قم، با تعاملات لازم با راه و شهرسازی مسیر دسترسی به نمایشگاه دائمی کاملاً برطرف می شود، همچنین برای احداث روگذر نمایشگاه تفاهماتی با قرارگاه خاتم با اعتبار ۷۰ میلیارد تومان انجام ‌شده است

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی