سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


مدیرکل هواشناسی البرز از پایداری هوای سرد تا پایان هفته در استان خبر داد و گفت: کشاورزان و باغداران آبیاری خارج از نوبت را با هدف افزایش رطوبت در مزارع و باغات برای تعدیل دمای محیط در دستور کار قرار دهند.

منصور رحمانیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با اشاره به روند خروج سامانه بارشی از استان گفت: امروز چهارشنبه چهارم اردیبهشت آسمان استان صاف تا کمی ابری، گاهی با وزش باد و افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: برای امشب یخبندان به خصوص در مناطق کوهستانی مورد انتظار است.

رحمانیان خاطرنشان کرد: شرایط یخبندان برای پنجشنبه پنجم اردیبهشت هم پیش‌بینی می‌شود و انتظار می‌رود وضعیت جوی استان برای فردا کمی تا نیمه ابری همراه با وزش باد باشد.

وی ضمن هشدار در خصوص احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی از کشاورزان خواست مواردی همچون تأمین سوخت و کنترل دما و بستن دریچه‌ها در گلخانه‌ها، مرغداری‌ها، دامداری‌ها و انبارهای نگهداری محصولات کشاورزی را رعایت کنند.

مدیرکل هواشناسی البرز افزود: همچنین لازم است تداوم افزایش رطوبت در مزارع و باغات با هدف تعدیل دمای محیط از طریق انجام آبیاری خارج از نوبت برای امروز در دستور کار قرار گیرد.

رحمانیان با تأکید بر لزوم ایجاد پوشش بر روی نهال‌های جوان و درختان آسیب‌پذیر از باغداران خواست از هرگونه هرس، شخم‌زنی و پاکنی و کوددهی به استخرهای پرورش ماهی گرم‌آبی خودداری کنند.

وی در پایان محافظت از کندوهای زنبور عسل و تغذیه کمکی را مورد تأکید قرار داد.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی