سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان از اعطای ۴۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی صندوق شکوفایی و نوآوری به این صندوق خبر داد و گفت: حمایت‌های این صندوق مشمول شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در استان اصفهان می‌شود.

احمد ورد در گفت‌وگو با ایسنا
با بیان اینکه صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان اولین صندوق پژوهش و فناوری کشور است که در سال ۱۳۸۴ تأسیس شد، اظهار کرد: عمده فعالیت‌های این صندوق اعطای تسهیلات متنوع به شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در اصفهان است.

وی اضافه کرد: با اعطای کارگزاری صندوق نوآوری و شکوفایی به این صندوق، با تمرکز بیشتری تسهیلات اعطا می‌شود، ضمن آنکه برای شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی نیز خدمات صدور ضمانت‌نامه و سرمایه‌گذاری جسورانه ارائه می‌شود.

ورد، با تاکید بر اینکه حمایت‌های ما شامل همه شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در استان اصفهان می‌شود، خاطر نشان کرد: تاکنون مبلغ ۲۰ میلیارد تومان انواع تسهیلات و لیزینگ به شرکت‌ها اعطا شده است.

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان با اشاره به امضای قراردادی میان صندوق‌های پژوهش و فناوری با صندوق نوآوری و شکوفایی، یادآور شد: بر این اساس ۴۰ میلیارد تومان از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی به این صندوق اعطا شده است که این میزان شامل ۲۷ میلیارد تومان در قالب خط اعتباری و ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات می‌شود.

به گفته وی، با امضای قراردادی با صندوق شکوفایی و نوآوری در مجموع ۴۰ میلیارد تومان در قالب خط اعتباری و تسهیلات به این صندوق واگذار شده است.

به گزارش ایسنا، صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای برون‌سپاری فعالیت‌ها و اعطای تسهیلات، دو مدل همکاری با صندوق‌های پژوهش و فناوری را تعریف کرده است.

در مدل اول تسهیلات مستقیم به صندوق‌های پژوهش و فناوری است که بر این اساس از سوی صندوق شکوفایی و نوآوری تسهیلاتی اعطا می‌شود که تا کنون با امضای قراردادهایی، این تسهیلات به مبلغ ٢١۶ میلیارد تومان به ۱۲ صندوق پژوهش و فناوری اعطا شده است.

با این تسهیلات صندوق‌های پژوهش و فناوری می‌توانند نسبت به اعطای تسهیلات به شرکت‌ها اقدام کنند و در راستای اساسنامه خود فعالیت داشته باشند.

مدل همکاری دیگر با صندوق‌های پژوهش و فناوری اعطای خط اعتباری به این صندوق‌ها است. در این مدل، صندوق‌های پژوهش و فناوری عاملیت صندوق نوآوری و شکوفایی را بر عهده دارند.

خط اعتباری اعطا شده به صندوق‌های پژوهش و فناوری برابر با ۷۰۰ میلیارد تومان مصوب شده است.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی