سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


با وجود روند صعودی خوب بورس‌های آمریکا و ژاپن، برخی از بورس‌های آسیایی ریزشی بودند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، با وجود آن که شاخص‌های بورسی آمریکا روز تاریخی را سپری کردند، روحیه مثبت در بین معامله‌گران آسیایی کمتر بود و صعود قیمت نفت باعث شد تا برخی از آنها حتی وارد محدوده قرمز نیز بشوند. در معاملات امروز بورس‌های چین، شاخص "هانگ سنگ" بورس هنگ کنگ با ۰.۲ درصد کاهش به ۲۹ هزار و ۹۰۱.۲۹ واحد رسید، شاخص "شانگهای کامپوزیت" با افت مشابه ۰.۲ درصدی به ۳۱۹۱.۲۲ واحد رسید. در کره جنوبی نیز شاخص بورس "کسپی" سئول با افت ۰.۷ درصدی مواجه شد.

برخلاف عملکرد ناامیدکننده بورس‌های کره و چین، وضعیت در ژاپن و استرالیا بسیار بهتر بود به گونه‌ای که شاخص "نیک کی ۲۲۵" با ایستادن در سطح ۲۲ هزار و ۲۵۴.۴۲ واحدی بر قله چهار ماه خود قرار گرفت و شاخص بورس سیدنی استرالیا کار خود را با جهش یک درصدی خاتمه داد. بورس‌های سنگاپور، تایوان و فیلیپین نیز هر سه افزایش مشابه ۰.۲ درصدی را تجربه کردند. شاخص بورس ولینگتون نیوزلند نیز با ۰.۷ درصد افزایش بسته شد.

هفته آینده استیون منوچین، وزیر خزانه داری و رابرت لایت هایزر، وزیر بازرگانی آمریکا برای دیدار با همتایان چینی خود و از سرگیری مذاکرات تجاری راهی پکن خواهند شد. کاخ سفید در بیانیه‌ای به همین مناسبت اعلام کرده است مذاکرات بر مسائل تجاری، حق مالکیت، موانع غیر تعرفه‌ای، الزام انتقال فناوری و بخش کشاورزی خواهد بود.

در بازار نفت، بهای طلای سیاه کماکان در بالاترین سطوح شش ماه اخیر خود قرار دارد و عوامل متعددی نظیر جنگ داخلی لیبی، وضعیت ونزوئلا و تحریم نفتی ایران چشم‌انداز بازار را تیره و تار کرده است. هر بشکه نفت "وست تگزاس اینتر مدیت" در معاملات امروز با ۴۰ سنت افزایش به ازای ۶۵.۹ دلار مبادله شد.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی