سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


قیمت‌های نفت روز چهارشنبه تحت تأثیر نشانه‌های وجود عرضه کافی در بازارهای جهانی با وجود تشدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران، کاهش پیدا کرد و از بالاترین رکورد خود در سال ۲۰۱۹ عقب نشینی کرد.

به گزارش ایسنا، بهای معاملات آتی نفت
برنت
۳۸ سنت یا معادل ۰.۵ درصد کاهش یافت و به ۷۴.۱۳ دلار در هر بشکه رسید.

بهای معاملات آتی
وست
تگزاس
اینترمدیت
آمریکا با ۳۷ سنت یا ۰.۶ درصد کاهش نسبت به روز گذشته، به ۶۵.۹۳ دلار در هر بشکه رسید.

قیمت‌های نفت برای تحویل فوری پس از این که آمریکا اعلام کرد به تمامی معافیت‌ها از تحریم‌ها برای واردات نفت ایران پایان می‌دهد و از همه کشورها خواست خرید نفت ایران را متوقف کنند در غیر این صورت با تحریم‌های واشنگتن مواجه خواهند شد، هفته جاری به بالاترین رکورد خود در سال ۲۰۱۹ صعود کرده بودند.

تحریم‌های آمریکا علیه صادرات نفت ایران در نوامبر سال ۲۰۱۸ به اجرا گذاشته شد اما واشنگتن در آن زمان به هشت کشور معافیت شش ماهه برای ادامه واردات نفت ایران صادر کرد.

بانک‌های
گلدمن
ساکس
و
بارکلیز
هفته جاری اعلام کردند با کاهش احتمالی صادرات نفت ایران تحت فشار دولت آمریکا، انتظار می‌رود بازارهای جهانی نفت به شدت دچار محدودیت عرضه شوند.

با وجود محدودیت عرضه در بازار محموله‌های تک، تحلیلگران می‌گویند به دلیل ظرفیت تولید مازاد بالایی که در خاورمیانه وجود دارد، بازارهای نفت به خوبی تأمین خواهند ماند.

آژانس بین‌المللی انرژی در بیانیه‌ای اعلام کرد که بازارها به خوبی تأمین هستند و ظرفیت تولید مازاد جهانی در سطح مطلوبی قرار دارد.

بزرگترین منبع عرضه جدید نفت، آمریکا است که تولید نفت آن از اوایل سال ۲۰۱۸ بیش از ۲ میلیون بشکه در روز رشد کرده و به رکورد بیش از ۱۲ میلیون بشکه در روز رسیده است و آمریکا را به عنوان بزرگترین تولیدکننده نفت جهان در جایگاهی بالاتر از روسیه و عربستان سعودی قرار داده است.

بر اساس گزارش رویترز، گزارش مؤسسه امریکن پترولیوم نشان داد ذخایر نفت خام آمریکا در هفته منتهی به ۱۹ آوریل، ۶.۹ میلیون بشکه رشد کرده و به ۴۵۹.۶ میلیون بشکه رسیده است.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی