سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


آمار مثبت وضعیت مسکن آمریکا بار دیگر ارزش دلار در برابر همتایانش را تقویت کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، پس از آن که آمار جدید از وضعیت مسکن آمریکا نشان داد معاملات این بخش کلیدی اقتصاد
امریکا
مجدداً رونق گرفته است، ارزش دلار در برابر همتایان مهم آن در سطح جهان تقویت شد. هر دلار استرالیا با ۰.۹ درصد کاهش به ازای ۰.۷۰۴ دلار آمریکا مبادله شد که پایین‌ترین نرخ برابری آن در شش ماه اخیر محسوب می‌شود.

شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می‌گیرد به ۹۷.۶۶ واحد افزایش یافت تا تنها ۰.۱۱ واحد دیگر تا شکستن مجدد رکورد سال ۲۰۱۷ خود فاصله داشته باشد. هر دلار آمریکا هم چنین به ازای ۱.۳۴۴۵ دلار کانادا مبادله شد تا علاوه بر جبران زیان‌های هفته گذشته، وارد کانال جدیدی شده باشد.

از سوی دیگر یورو که دیروز در برابر دلار ۰.۲۵ درصد کاهش یافته بود در معاملات امروز نیز متحمل زیان دیگری شد و با عقب‌نشینی ۰.۱۵ درصدی به ازای ۱.۱۲۱۲ دلار مبادله شد.
تاکویا
کاندا
، مدیر مؤسسه "
گتیم
ریسرچ" گفت: اقتصاد منطقه یورو در مقایسه با آمریکا در موقعیت ضعیف‌تری قرار گرفته است و این مساله منجر به تضعیف یورو شد. انتظار می‌رود رشد اقتصادی آمریکا در سه ماهه نخست امسال بیشتر از منطقه یورو باشد و یورو چاره‌ای جز عقب‌نشینی در برابر دلار نداشته باشد.

در برابر ین نیز دلار صعودی بود و به ۱۱۱.۸۸۵ ین رسید. در برابر پوند، دلار به ۱.۲۹۵۵ واحد رسید تا جایگاه خود را در کانال جدید ۱.۲۹ دلاری تقویت کند. هم چنین در دیگر معاملات هر دلار به ازای ۶۹.۸۴۲۹ روپیه هند، ۱.۳۵۹۲ دلار سنگاپور، ۱.۰۲ فرانک سوئیس ۴.۱۳۲۳ رینگت مالزی ۶.۷۲۲۷ یوان چین مبادله شد.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی