سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


مدیرعامل شرکت BP هشدار داد تشدید مجموعه‌ای از ریسک‌ها ممکن است به بحران بازار انرژی در ماه‌های آینده منجر شود.

به گزارش ایسنا، اظهارات باب دادلی در حالی مطرح شده که ناظران بازار نفت انتظار دارند تحریم‌های آمریکا علیه ونزوئلا و همچنین کاهش داوطلبانه تولید اوپک، اشباع عرضه احتمالی در سال میلادی جاری را تا حدودی جبران کند.

مدیرعامل BP در پاسخ به این پرسش که آیا کاهش تولید از سوی اوپک پلاس، به تثبیت قیمت‌های نفت کمک می‌کند، گفت: متغیرهای زیادی وجود دارد و مسائل زیادی وجود دارد که ممکن است به یک بحران کمبود واقعی منتهی شود.

دادلی در گفت‌وگو با شبکه سی ان بی سی به وضعیت غم انگیز در ونزوئلا، ابهامات در لیبی، رشد سطح تولید در منطقه شیل پرمیان باسین آمریکا و تأثیر تحریم‌های آمریکا علیه ایران اشاره کرد و گفت: کشورهای اوپک پلاس با کاهش تولید در سه ماهه اول امسال موافقت کردند و ما واقعاً آماری از این کاهش تولید نداریم. باید ببینیم وضعیت این آمار چگونه است اما به نظر من، بازارها دچار کمبود عرضه شده‌اند.

مدیرعامل BP اظهار کرد: ما فعالیت شرکت را بر مبنای قیمت بین ۵۰ تا ۶۵ دلار هر بشکه نفت برنامه‌ریزی کردیم که برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان مناسب به نظر می‌رسد.

بر اساس این گزارش، صنعت نفت در مجموع نسبت به مثمر ثمر بودن اقدامات اوپک و غیر اوپک برای توازن بازارهای انرژی در ماه‌های آینده خوش بین است، اما برخی نگران هستند که ریسک‌های بخش عرضه ممکن است جدی گرفته نشده باشند.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی