سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


طبق گزارش منتشره ازسوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، آذرماه امسال، ۸۵۱ مورد پرونده تخلف به ارزش ۶۵ میلیارد ریال در سراسر کشور تشکیل شده که در میان آن‌ها، استان تهران و البرز بیش‌ترین آمار کشف کالای قاچاق را به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش ایسنا، ‌ طبق گزارش منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، در آذرماه امسال، ۳۶ هزار و ۱۱۴ مورد بازرسی از مراکز خرد و کلان در سطح عرضه در سراسر ایران انجام شده که از این تعداد ۸۵۱ مورد پرونده تخلف به ارزش بیش از ۶۵ میلیارد ریال تشکیل و برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شده است.

این گزارش نشان می‌دهد که استان تهران با ۵۷۸۵ مورد بازرسی و ۱۲۷ مورد تشکیل پرونده و استان البرز با بیش از ۳۳ میلیارد ریال ارزش کالای قاچاق کشف شده بالاترین عملکرد را در بین استانها داشته‌اند.

بیش‌ترین ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف‌شده با ۱۵ میلیارد ریال به گروه‌های مرتبط با شیشه، ‌چینی و سرامیک مربوط است و پس از آن انواع پارچه با ۱۲ میلیارد ریال، فلزات گرانبها با ۹ میلیارد ریال، لوازم آرایشی و بهداشتی با ۸ میلیارد ریال و سیگار، توتون و تنباکو و محصولات دخانی با ۴ میلیارد ریال، بیش‌ترین ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیامنظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی