سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین عواملی که کار تولیدکننده و فعالان اقتصادی را دچار مشکل می‌کند، مسائل متغیر نظام بانکی است.

به گزارش ایسنا، سهیلا جلودارزاده در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه‌های مجلس برای تحقق قانون فضای کسب و کار، اظهار کرد: مجلس به این نتیجه رسیده که اگر فقط از ابزار متداول خود استفاده کند شاید این مساله مانند بعضی از برنامه‌های قبلی که اجرایی نشده مغفول بماند.

وی ادامه داد: امروزه به طور جدی کمیسیون ویژه اصل ۴۴ و حمایت از تولید لحظه به لحظه بر تصویب قانون نظارت می‌کند تا ببینند چه میزان از قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار عملیاتی شده است، مجلس علاوه بر نظارت تلاش خود را می‌کند که در راستای تحقق این قانون گام بردارد و زمینه‌های گفت‌وگو را نیز فراهم آورد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص اولویت‌های مجلس برای قانون فضای کسب و کار، افزود: اولویت ما ایجاد تعادل در بازار اقتصاد است.

جلودارزاده با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین عواملی که کار تولیدکننده و فعال اقتصادی را دچار مشکل می‌کند، مسائل متغیر نظام بانکی است، تصریح کرد: این عوامل تولیدکننده را در معرض کمبود نقدینگی قرار می‌دهد، اما مجلس در تلاش است که این تعادل را با همکاری دولت بازگرداند و در این راستا روسای سه قوه نیز همکاری می‌کنند.

انتهای پیام


نظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی