سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام (ره) معتقد است با اجرای طرح‌های مدیریت هوشمند از جمله آغاز به کار اپلیکیشن، این فرودگاه گامی مهم جهت حرکت به سمت ارائه خدمات هوشمند به مردم برداشته است.

به گزارش ایسنا، شهرام آدم‌نژاد در مراسم رونمایی از اپلیکیشن فرودگاه امام (ره)، اظهار کرد: هرچند این طرح از نظر مالی چندان بزرگ نبود اما از نظر مفهومی بسیار مهم و مثبت به شمار می‌رود. ما در فرودگاه امام (ره) به دنبال توسعه و بالا بردن کیفیت خدماتی هستیم که در اختیار مردم قرار می‌گیرد و از این رو در ماه‌های گذشته اقدامات قابل توجهی در این حوزه صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در فرودگاه امام (ره) بیش از ۴۰ خدمت مستقیم به مردم ارائه می‌شود، توضیح داد: اگر حتی یکی از این خدمات به شکل مناسب به مردم نرسند، در فرآیند کلی رضایت آن‌ها تاثیر منفی می‌گذارد. از این رو ما تلاش کردیم با تلفیق سه عامل تخصص، تعهد و خلاقیت، برآورد کیفیت خدمات به مردم افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام (ره) ادامه داد: در این حوزه تلاش شده که دولت خود عامل توسعه نباشد بلکه به عنوان یک موتور محرک توسعه عمل کند. از این رو ما تلاش کردیم با استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان و توان متخصصان جوان در اپلیکیشن و خدمات نویگیتور اقدامات قابل توجهی صورت گیرد که نتایج مشخصی به بار خواهد آورد.

وی با اشاره به امکاناتی که مدیریت هوشمند ارائه می‌کند، گفت: مبارزه با فساد، کاهش ارتباط مستقیم با مسافران و تبدیل شنیدار به گفتار بخشی از امکاناتی است که در این عرصه به مردم ارائه می‌شود. در کنار آن فرودگاه امام (ره) تلاش کرده در عرصه‌های مختلف مانند محیط زیست، استفاده از نخبگان و افزایش بهره‌وری برنامه‌ریزی‌های جدی را در دستور کار قرار دهد که در آینده نتایج آن‌ها به طور مشخص برای مسافران و مردم قابل لمس خواهد شد. ما برای نخستین بار از فناوری هوش مصنوعی در اپلیکیشن فرودگاه استفاده کردیم و قطعا خدماتی که به مسافران ارائه می‌شود، آن‌ها را از مراجعه به دیگر بخش‌ها بی‌نیاز می‌کند.

به گزارش ایسنا، پس از بهره‌برداری از این اپلیکیشن، عباس آخوندی برای بازدید از آخرین وضعیت ساخت ترمینال سلام، عازم این ترمینال شد. وزیر راه و شهرسازی صبح امروز متن رسمی استعفای خود از دولت را منتشر کرد و در برنامه امروز فرودگاه امام (ره) نیز رسما گفت که امروز (شنبه) ۲۸ مهرماه آخرین روز کاری خود در کابینه دولت دوازدهم را پشت سر می‌گذارد.

انتهای پیام


نظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی