سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان از پیدا شدن معاون وزیر راه و چهار کارشناس همراه وی در کویرهای استان سمنان خبر داد.

«ایرج رئیسیان» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: پنج نفر از مسئولان و کارشناسان وزارت راه که برای بازدید از یک پروژه استان اصفهان راهی منطقه شده بودند، با همکاری امدادگران هلال‌احمر و تیم مدیریت بحران پیدا و منتقل شدند.
وی با بیان این‌که تیمی از وزارت راه به سرپرستی سید حسین میرشفیع معاون وزیر راه و شهرسازی به منطقه اعزام و گرفتار کویرهای مرزی استان می‌شوند، افزود: این افراد از استان سمنان وارد کویرهای سمنان شده و گم شدن آن‌ها صحت ندارد بلکه به‌منظور بازدید از محور «جندق - گرمسار» در استان سمنان راهی این منطقه می‌شوند.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان نبود پوشش تلفن همراه را عامل قطع شدن ارتباط با آن‌ها دانست و گفت: ارتباط این افراد با تاریک شدن هوا در شب گذشته و نبود پوشش تلفن همراه قطع می‌شود.
رئیسان با بیان این‌که اداره‌کل راه و ترابری استان از دسترس خارج شدن این افراد را ساعت 17 و 30 دقیقه با مدیریت بحران اطلاع‌رسانی کردند، گفت: بلافاصله تیم‌های امدادی هلال‌احمر و تیم‌هایی از محیط‌زیست و افراد آشنا به منطقه به آنجا اعزام شدند.
وی با بیان این‌که سرانجام معاون وزیر راه ساعت 3 بامداد موفق به تماس با راه و ترابری شد، ادامه داد: به‌دنبال این تماس با موقعیت‌یابی ماهواره‌ای محل استقرار آن‌ها شناسایی شد.
رئیسیان با بیان این‌که هر پنج نفر در سلامت کامل هستند، یادآور شد: این مسئولان و کارشناسان وزارت راه هم‌اکنون در ادامه مأموریت خود در حال بازدید از برخی پروژه‌ها و زیرساخت‌های راه در شهرستان گرمسار هستند.
انتهای پیام


نظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی