سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: سال ۱۳۹۶ اعتبار ۷۰ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده ویژه عشایر هزینه شد.

به گزارش ایسنا، کرمعلی قندالی در جلسه شورای عشایری استان قم که در تالار امام جواد(ع) برگزار شد، عنوان کرد: یکی از برنامه‌های مهم ساماندهی عشایر و حل مشکلات آنان است.  در این راستا برنامه‌هایی همانند توانمندسازی عشایر در زمینه تولید و تامین آب و سوخت و تلاش در جهت رونق اقتصادی آنان در دست اقدام است.

قندالی بیان کرد: عشایر ظرفیت‌های ارزشمندی در تولید هستند و باید نگاه ویژه‌ای در جهت تولیدات دامی و غیر دامی صورت گیرد. در حدود ۶۹ درصد از سطح کشور حوزه قلمرو فعالیت عشایر کشور است که خود نقش مهمی در امنیت و تولید دارد.
رئیس سازمان امور عشایر کشور بیان کرد: عشایر نقش سازنده‌ای در عرصه‌های انقلابی داشته‌اند و ۱۰ هزار شهید تقدیم انقلاب سلامی کرده‌اند. پرداخت تسهیلات با سود کم به عشایر در جهت حل مشکلات تولید یکی از رویکردهای مهم در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی است.
قندالی افزود: بر اساس آخرین سرشماری کشور ۲۱۳ هزار خانوار عشایر در کشور داریم که در زمینه تولید دام بیش از ۲۳ میلیون دام سبک را نگهداری می‌کنند.
در ادامه تندرو - رئیس اداره امور عشایری استان قم - بیان کرد: طبق سرشماری بیش از ۲۱۰۰ نفر در قالب ۳۰۵ خانوار عشایری در این استان حضور دارند.

انتهای پیام


نظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی