سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان جهرم گفت: این شهرستان با تولید 483 تن عسل در سال، دومین تولیدکننده عسل در استان فارس محسوب می‌شود.

«محمدرضا شهابی» در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که در سال‌های گذشته جهرم با تولید 500 تن عسل در سال، اولین تولیدکننده این محصول بود، گفت: باغ‌های جهرم محل مناسبی برای تغذیه‌ی زنبور عسل فراهم کرده است.

رئیس جهاد کشاورزی بخش خفر نیز گفت: «محمود تقی‌زاده»، کارآفرین خفری، توانسته است با تولید انواع عسل و پرورش انواع ملکه، سهم بسزایی در تولید عسل شهرستان داشته باشد.

«احمد سخایی» گفت: تقی‌زاده کار خود را از سال ۱۳۷۴ با ۲۰ کندو آغاز کرده است و اکنون 1800 کلونی زنبور عسل دارد.

وی گفت: علاوه‌بر برداشت دو بار عسل در سال، زنبورها ۲۰کیلوگرم ژل رویال، ۷۰۰کیلوگرم گرد گل و ۵ کیلوگرم موم تولید می‌کنند.

رئیس جهاد کشاوزی خفر خاطرنشان کرد: در شهرستان جهرم ۳۸۰ زنبوردار و ۵۵ هزار کلونی زنبور وجود دارد که ۱۵۰ زنبوردار در بخش خفر مشغول فعالیت هستند.

سخایی یادآور شد: تنوع آب و هوایی و پوشش گیاهی مناسب در بخش خفر سبب شده است که سالانه در این بخش بیش از ۳۵۰تن عسل تولید و روانه بازار شود.

انتهای پیام


نظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی