سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از اشتغال ۷۰۰هزار کار اولی دارای دفترچه بیمه در سال گذشته خبرداد.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی امروز در دیدار با آیت الله نوری همدانی عنوان کرد: با همه مسائل زیادی که در کشور رخ داد، نسبتا عملکرد قابل قبولی در وزارت کار، تعاون ورفاه اجتماعی انجام شده است و البته نا کافی است؛ این وزارتخانه بزرگترین وزارتخانه اجتماعی کشور است و همه ایرانیان از بدو تولد تا مرگ با این وزارتخانه مرتبط هستند.
وی بیان کرد: با وجود رکود طولانی مدت در کشور، سعی شد تا از ریزش نیرو جلوگیری شود،  ولی بازهم ریزش نیرو در کارخانه‌ها وجود داشت؛ همچنین امسال ۷۲۰هزار شغل اولی داشتیم که مشغول به کار شدند ولی با این وجود هنوز، میزان عرضه نیرو و متقاضی کار بیشتر از ظرفیت جذب است و باید در این خصوص تلاش کنیم.
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی تصریح کرد: حقوق بازنشستگی در ۵سال پیش ۵۰۰هزار تومان بود و تورم ۶۷ درصد بالای حقوق  بازنشستگان بود که باعث کاهش قدرت خرید آن‌ها شده بود؛ در این سالها سعی کردیم قدرت خرید را افزایش دهیم و امسال حداقل حقوق بازنشستگان به ۱میلیون و ۲۰۰هزار تومان می‌رسد.
وی افزود: با بودجه سازمان های حمایتی، حقوق افرادی که تحت پوشش سازمان های حمایتی مانند بهزیستی و کمیته امداد بودند ۳.۴ دهم افزایش یافت و با احتساب یارانه نقدی، یک خانواده ۵نفره، ماهانه ۷۰۰هزار تومان دریافت می‌کند.
ربیعی تصریح کرد: جمعیت سالمند در ۲۰ سال آینده بسیار زیاد می‌شود و اگر برنامه ریزی درست نداشته باشیم، فقر و سالمندی گره می‌خورد و مشکلات زیادی را به وجود می آورد.
وی اظهار کرد: در حوزه رفاه و رسیدگی به وضعیت معلولان، برای خانواده های دارای دو معلول، ۸هزار مسکن ایجاد شده است و ایجاد ۴هزار مسکن دیگر نیز در حال برنامه ریزی است.
انتهای پیام


نظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی