سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامه


وزیر نیرو گفت: تلاش خواهیم کرد ظرفیت نیروگاه‌های برق آبی کشور را افزایش دهیم

به گزارش ایسنا، رضا اردکانیان در مراسم افتتاح دو واحد نیروگاه داریان در استان کرمانشاه با اشاره به ظرفیت ۸۰ هزار مگاواتی نیروگاه های کشور، افزود: هر مقدار بتوانیم ظرفیت نیروگاه‌های برق آبی و تجدید پذیر کشور را افزایش می دهیم.
وزیر نیرو افزود: این نیروگاه‌ها علاوه بر افزایش ظرفیت تولید انرژی پاک در کشور، به حفظ محیط زیست هم کمک می کند. اردکانیان پروژه سد و نیروگاه داریان را یک پروژه عظیم و اثرگذار در اقتصاد کشور و یکی از افتخارات جمهوری اسلامی دانست.
وزیر نیرو با بیان اینکه این پروژه(سد داریان) ظرفیت تنظیم سالانه حدود ۱۴۰۰ میلیون مترمکعب و نیروگاه آن در ظرفیت کامل توان تولید ۲۱۰ مگاوات برق را دارد، خاطرنشان کرد: این پروژه در منطقه پیچیده و صعب العبوری اجرا شد و موانع فنی فراوانی سر راه اجرای آن بود.
به گفته این مسئول پروژه سد و نیروگاه داریان توسط نیروهای متخصص داخلی اجرا شده و عمده تجهیزات شامل ژنراتور، توربین و...‌ آن تولید داخل است.
اردکانیان اعتبار هزینه شده برای سد و نیروگاه داریان را ۱۴۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: امیدواریم نتیجه این پروژه در تامین آب شرب، صنعت وکشاورزی برای مردم مشهود باشد.
وی گفت: این پروژه در زمان ساخت وبهره برداری ظرفیت اشتغال قابل توجهی ایجاد کرده و تلاش می کنیم از نیروهای بومی بیشتر در آن استفاده شود.
وزیر نیرو درباره طرح بلندمدت آبرسانی شهر پاوه نیز عنوان کرد: بخش زیادی از کار این طرح انجام شده و مشکل فنی سر راه اجرای آن نیست و تنها مشکل تامین منابع مالی است که امیدواریم هرچه زودتر حل شود.
وی گفت: سفر بعدی من در سال جاری به این منطقه برای افتتاح پروژه آبرسانی بلندمدت پاوه خواهد بود و امیدواریم رضایت مردم حاصل شود.
انتهای پیام


نظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی