سامانه جامع خرید آنلاین بیمه نامهوزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در حاشیه دومین اجلاس هیات عامل بانک سرمایه گذاری زیر ساخت آسیا با معاونین این بانک دیدار کرد.

به گزارش
خبرگزاری مهر
به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، در این دیدار که دو تن از معاونین رییس بانک سرمایه گذاری زیر ساخت آسیا حضور داشتند به تفکیک گزارشی از شروع و چگونگی فعالیت های بانک، پذیرش اعضای جدید و برگزاری اجلاس ارائه شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان نیز با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در راستای سیاستهای اصولی دولت جهت بسط و توسعه همکاری با موسسات بین المللی و بعنوان یکی از  اعضاء موسس بانک  و با تصویب لایحه اساسنامه بانک توسط مجلس شورای اسلامی و تائید آن توسط شورای نگهبان و پراخت اقساط سهام پذیره نویسی شده خود،  فرایند الحاق جمهوری اسلامی ایران به بانک سرمایه گذاری زیر ساخت آسیا را تکمیل نمود.
طیب نیا تصریح کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران اهمیت زیادی برای توسعه روابط خود با کشورهای آسیایی و موسسات بین المللی منطقه ای قایل است.
وی همچنین  از مدیریت خردمندانه و مسقل از ملاحظات سیاسی در فعالیت های بانک تقدیر و اعلام کرد: فعالیت ها و همکاری بانک با کشور های عضو بر اساس ملاحظات فنی و کارشناسی می باشید  و در این راستا همزمان با تکمیل عضویت کشورمان، بررسی و ارزیابی  پروژه های معرفی شده ایران با اعزام هیاتهای
AIIB
به جمهوری اسلامی ایران،  بخوبی پیش می رود و امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته پروژه های مذکور در اسرع وقت به تصویب هیات مدیره بانک برسد.
همچنین وزیر اقتصاد کشورمان مراتب آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همکاری ها با بانک در سایر حوزها نظیر دریافت کمکهای فنی و ظرفیت سازی نیروی نسانی برای بانک را مورد تاکید قرار داد.
طیب نیا در پایان حمایت جمهوری اسلامی ایران از پذیرش عضویت سایر کشورهای متقاضی الحاق به بانک به منظور تقویت بانک  و تبدیل گردیدن آن به بزرگترین بانک توسعه ای بین المللی را اعلام نمود.
در ادامه معاونین بانک سرمایه گذاری زیر ساخت آسیا با ارایه گزارشی از روند پیشرفت مراحل بررسی پروژه های معرفی شده جمهوری اسلامی ایران در ادارات ذیربط بانک و اعلام آمادگی بانک برای ارزیابی نهایی پروژه های ارتقاء فاضلاب ۳ استان کشورمان و سپس ارائه گزارشات مربوطه به آنها به هیات مدیره بانک جهت تصویب اعتبارات مزبور را اعلام کرد.نظرات ارسالی
 
ارسال نظر

نام

ایمیل
ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود .
کد امنیتی:

خرید  آنلاین بیمه حوادث با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

خرید  آنلاین بیمه آتش سوزی منازل با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر بیمه همراه با هدایا و دریافت یک روزه بیمه نامه درب منزل.

کلیه حقوق این سایت متعق به نمایندگی 2057 بیمه میهن می باشد
معرفی شرکت های بیمه
 بیمه های اشخاص  بیمه های اموال  بیمه های مسئولیت مدنی  بیمه های تمام خطرمهندسی  بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور  شرایط عمومی انواع بیمه ها
باشگاه مشتریان بیمه میهن     قوانین و مقررات

چنانچه در ارتباط با پرداخت خسارت همچنین صدور الحاقیه شخص ثالث پرسشی دارید لطفاً با شماره های زیر دفتر مرکزی بیمه میهن تماس بگیرید

02187795255 , 02187795253

آمارگیر وبلاگ

Top

پشتیبانی